gssnadlan@gmail.com

קניון קריית אונו

גיל ששון שיווק נדל"ן

שיווק של דירות חדשות ויד שנייה בצורה אחרת

5

בתים

10

ניסיון

9

שנים

12

רחובות

4

יזמים

אנחנו אוהבים נדל"ן

שיווק של דירות חדשות ויד שנייה בצורה אחרת

גיל שלום, שנה מאתגרת בשוק הנדל"ן

השנה האחרונה בהחלט מאתגרת. יחד עם זאת, עדיין יש דירות שמוצעות בשוק- מסיבות חיוביות: אנשים משדרגים או שהילדים גדלו ועזבו את הבית ומעוניינים להצטמצם וצריכים למכור. לצערי, גם לעיתים מסיבות שליליות, מקרי גירושין או דירות ירושה.. כמו-כן, תמיד מצטרפים קונים חדשים, זוגות שזה עתה נישאו ולא מעוניינים להמתין למחיר למשתכן, חד הוריים, משדרגים, מצטמצמים..

המשרד כתפיסה ניהולית שלי, אף פעם לא התבסס רק על טיפוס אחד של דירות או עבודה בשכונה מסוימת בקרית אונו וגני תקווה. אנחנו עובדים גם עם יזמים במכירת דירות חדשות, וגם בדירות יד שנייה: בתים פרטיים ופנטהאוזים מפוארים ואבל גם דירות סטנדרטיות לחלוטין. בשנה האחרונה מכרנו מעל 20 דירות יד שנייה מעבר לדירות יד ראשונה שמכרנו, ובשוק עומד זה הישג נהדר.

התחרות קיימת וטוב שכך. זה רק מאפשר לנו להיות טובים יותר ולחשוב כל הזמן איך להשתפר במקצועיות וברמת השירות. יותר מזה, הקמנו בבקעת אונו גוף של מעל 50 מתווכים אשר עובדים לפי תקנון שכל חבר בה חתם שהוא מאשר את כל תנאיו. מטרת הקבוצה לייצר שיתופי פעולה בין המשרדים על מנת לתת שירות טוב יותר ללקוחות ולעמוד בסטנדרטים גבוהים יותר. בצורה כזו כל חבר בקבוצה משתף נכס שהוא עובד עליו ומציע לכל המתווכים להביא אליה קונים כשהוא מנהל את כל העניין מול החברים בקבוצה. דירות נמכרות מהר יותר ולא נשארות "על המדף". יצרנו בידול שיגרום לכל מתווך שירצה להיות חלק מהקבוצה, לעמוד בתנאי התקנון. הקבוצה כוללת משרדים של רשתות תיווך ארציות יחד עם משדרי תיווך מקומיים.

אני אגיד שלעיתים נמכרות גם דירות לבד, יחד עם זאת, טיפול של סוכן נדל"ן איכותי- בתמחור, במשא ומתן, בשיווק והפרסום ללא ספק יכול להביא לתוצאה טובה יותר, שגם תגלם בפנים את שכר הטרחה שנגבה.

לכאורה, זה נשמע מאוד מפתה לקבל שירות בחינם. יחד עם זאת, זו הטעות הגדולה ביותר שבעל נכס יכול לעשות!!!! ואני אסביר: 

קודם כל מתווך שעובד ללא תמורה מהמוכר, בונה לאורך כל העסקה על עמלת הקונה והוא היחיד שמעניין אותו. כל מה שיחשוב זה רק איך הוא יוכל לבצע עסקה במחיר הנמוך ביותר שיתאים לקונה שהוא מייצג.. הוא ילחץ את המוכר לרדת במחיר. מעבר לכך, מתווך כזה לא יוכל לשתף פעולה עם מתווכים אחרים שיהיו להם קונים רלוונטיים ובעל הדירה נתקע עם הדירה והמתווך הזה זמן רב כשהדירה נשארת על המדף וערכה בשוק יורד. עוד אנקדוטה... אם מתווך הסכים בפגישה\שיחה של חצי שעה לוותר על כל העמלה שהוא אמור לקבל עבור עבודתו, נראה לבעל הנכס שאחד כזה, יוכל לבצע משא ומתן נכון עבור הדירה שלו…? 

לסיום, אתה יכול לתת טיפים מהניסיון שלך למי שמחר בבוקר מעוניין להוציא את דירתו למכירה? 

בהחלט- חובה לזכור את הכלל הבא: " אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני" ועל הבסיס הזה לבצע את מה שאפרט.. ממליץ להוציא מהדירה רהיטים מיותרים- סתם נותן תחושה שהדירה קטנה יותר.. ממליץ לצבוע את הדירה או לפחות לתקן סדקים וכתמים בקירות אם יש. להחליף מנורות שרופות. לתקן תריסים ששבורים\חסרים. אנשים שבאים להתרשם מדירה רוצים לראות דירה מוארת, מאווררת ועם אנרגיה חיובית. נושא מאוד חשוב הוא תמחור, נתקלתי בבעלי דירות שמתמחרים את דירתם במחיר גבוה מאוד ממחיר השוק ולעיתים במחירים לא ריאליים. דבר שמשאיר את דירתם על המדף זמן רב ובכך מוריד מערכה האמיתי. יש היום אפשרות עם ממש טיפה מאמץ להיכנס לאתר של רשות המיסים או אתרים כמו מדל"ן ויד 2 ושם לבדוק בכמה נמכרו דירות בבניין ובשכונה. זה יכול לתת אינדיקציה ראשונית.

לפרטים נוספים, מוזמנים לשאול ולהתייעץ במייל או בטלפון המצורפים.

רוצים להצטרף אלינו?

מעוניינים למכור או לקנות דירה בקרית אונו או גני תקווה- אל תהססו ליצור קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם :

דילוג לתוכן