gssnadlan@gmail.com

קניון קריית אונו

Artical

מצלאוי קרית אונו

100+

עסקאות

20

שנות ניסיון

124

רחובות

4

מקצוענים

אנחנו אוהבים נדל"ן

לכן אנחנו עושים את זה הכי טוב שאפשר

מצלאוי קרית אונו

קריית אונו היא אחת הערים המבוקשות בישראל לאור מיקומה הגיאוגרפי המצוין במרכז הארץ והאוכלוסייה האיכותית המתגוררת בה. אפשר לראות ברחבי העיר תנופת בנייה של מגדלים חדשים אשר מיועדים לאכלס משפחות רבות שמעוניינות לרכוש דירה בעיר, הן תושבי העיר והן תושבי הערים הסמוכות שמתעניינים במיזמים החדשים.

התחדשות עירונית בקריית אונו

עם זאת, יש בקריית אונו גם אזורים וותיקים שנבנו בהם בנייני רכבת לפני עשרות שנים ולכן מקדמים בהם פרויקטים של התחדשות עירונית. מדובר במבנים ישנים שכדאי להרוס אותם מהיסוד ולבנות על השטח שיתפנה מבנים מודרניים לרווחתם של התושבים.

הפרויקט החדש של חברת הבנייה מצלאוי קרית אונו

פרויקט Ono Prime של חברת מצלאוי, יוצר מהפך בנראות של מרכז העיר. הבנייה היא ברחוב לוי אשכול ושאול המלך שממוקמים ממש במרכז העיר, דבר שיאפשר לדיירים ליהנות הן ממגורים בבניינים מתקדמים שנבנים באיכות מצויינת והן מהקרבה לקניון, לבתי ספר וגני ילדים שהם ברמה גבוהה, מרכזי תרבות, מרפאות, פארק יפהפה עבור בילויים בשעות הפנאי ושירותים קהילתיים נוספים.

מצלאוי קריית אונו - פרויקט Ono Prime
תמונה להמחשה

הדירות הכי יפות בעיר

לאחרונה, השתנה דפוס החשיבה של הלקוחות ורבים ומהם מעוניינים לעבור לדירה שמתאימה לצרכים המשפחתיים אשר כוללים מרחבים גדולים בתוך הבית, כמו דירת גן, דירת גג או מרפסת גדולה. בנוסף לכך, דירה שיהיה בה חדר עבודה או נישה שתוכל לשמש למטרה זו וכך אפשר יהיה לעבוד מהבית לאורך זמן.

הדרישות הללו של הציבור נלקחו בחשבון בעת תכנון הדירות ואנו משווקים דירות מרווחות ויפהפיות וזו הסיבה שהדירות בגדלים השונים נחטפות כפטריות לאחר הגשם.

היתרון של מיזם התחדשות עירונית בעיר

בפרויקט Ono Prime ובהתחדשות עירונית בכלל הדיירים של המבנים הישנים עוברים לתקופת הבנייה לגור בשכירות ובתום עבודות הבנייה הם נכנסים לדירות חדשות ומודרניות בהתאם לחוזה שהם חתמו מבעוד מועד. כל שאר הדירות נמכרות בשוק החופשי ולכן הלקוחות הפוטנציאלים נהנים משלל אפשרויות של דירות בכמה גדלים, דירות של שלושה, ארבעה וחמישה חדרים. כמו כן, דירות גן גדולות ופנטהאוזים רחבי ידיים בקומות האחרונות עם נוף מרהיב.

שיווק של פרויקטים חדשים

עם השנים סללנו דרכי שיווק ייחודיות אשר מותאמות לתושבי העיר, אנו פונים אליהם בדרכים שונות כמו באמצעות הפייסבוק או בקבוצות מיוחדות שהקמנו ללקוחות הפוטנציאלים. אנו משוחחים באופן יזום עם הלקוחות הרשומים במאגר שלנו כדי להציע להם לרכוש דירה למגורים או להשקעה במגדלים יוצאי הדופן הללו. הם מגיעים לפגישה, נחשפים למידע ולתכנון המדהים ורבים מהם נרתמים ומחליטים להצטרף לשכנים שכבר חתמו על חוזי רכישת הדירות.

זה הזמן לקבל החלטה בנושא נדל"ן לאור החשש מעליית המחירים בענף זה. לכן אנו נשמח להיפגש אתכם כדי לבצע יחד סיעור מוחות בנושא דירה חדשה, נלווה אתכם במקצועיות רבה ובשקיפות מלאה.

טלפון: 077-5051707 / 054-2335397

רוצים להצטרף אלינו?

מעוניינים למכור או לקנות דירה בקרית אונו או גני תקווה- אל תהססו ליצור קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם :

דילוג לתוכן