gssnadlan@gmail.com

קניון קריית אונו

Artical

דירות חדשות בקרית אונו

100+

עסקאות

20

שנות ניסיון

124

רחובות

4

מקצוענים

אנחנו אוהבים נדל"ן

לכן אנחנו עושים את זה הכי טוב שאפשר

דירות חדשות בקרית אונו

קריית אונו נמצאת כעת בתנופת בנייה משמעותית, כיוון שיש בה התחלות בנייה של כמה פרויקטים גדולים אשר יוסיפו כמות גדולה של תושבים לעיר המתפתחת. זו הזדמנות מעולה לקנות דירה חדשה בקרית אונו!

רכישת דירות חדשות בקרית אונו 

באופן טבעי כל משפחה מעוניינת לגור ברווחה, אך השנה האחרונה יצרה מגמות חדשות של דירות חדשות שהן מועדפות על המשפחות הישראליות. 

לאור ימי הסגר, המשפחות מחפשות דירות חדשות בקרית אונו שיש בהן מרחב, מעבר לעובדה שלכל ילד יהיה חדר משלו, יש צורך בחדר שישמש כחדר עבודה לאחד ההורים או לשניהם כיוון שהם עובדים במשך ימים שלמים מביתם, במקום לנסוע למשרד.

הילדים וגם המבוגרים זקוקים למרחב והאופציות לכך הן לרכוש דירת גן מרווחת בעלת גינה גדולה סביבה. כך הילדים יוכלו לשחק בגינה ולבצע לפחות חלק מהפעילות הספורטיבית שהם רגילים לעשות ביום יום. 

מעבר לכך המשפחות מחפשות דירות שיש בהן מרפסות גדולות, וכך יוכלו לשבת בנוחות מרבית ולהירגע באווירה השלווה. מי שמעוניין במרפסות גדולות במיוחד בוחר לקנות דירת מיני פנטהאוז או פנטהאוז, אשר בהן יש מרפסות גדולות במיוחד. אפשר גם להקים גינה על הגג וליהנות הן מהקרבה לטבע והן מהעובדה שאפשר לגדל צמחי תבלין ריחניים לשמחתם של בני המשפחה.

דירות חדשות בקרית אונו

חיפוש דירות מתאימות בעיר 

מומלץ לכל מי שמחפש דירה חדשה בקרית אונו לפנות אלינו, כדי שנסייע בבחירת הדירה המוצלחת ביותר. לכל פרויקט יש יתרונות וגם חסרונות וכך גם לדירות השונות וזאת בהתאם למיקום שלהן ולגודלן.

רק אנשי מקצוע כמונו שמים לב לדקויות ויכולים לזקק לכם באופן מדויק את הנקודות החיוביות מול הנקודות הבעייתיות בכל דירה. במקרים רבים מדובר בנושאים שאינם נראים כרגע, אך בטווח הארוך הם עלולים להפריע לדיירים.

סיור בדירות חדשות בקריית אונו 

בהתאם למצב הבנייה בכל פרויקט אנו מסיירים עם הלקוחות בקומות הרלוונטיות כיוון שיש חשיבות רבה לנראות הפיזית של הדירה. כאשר נכנסים לדירה, אפשר לדמיין איך ייראה המטבח, הסלון וכל אחד מחדרי הילדים.

בקומות הגבוהות אפשר גם להתרשם מהנוף האורבני, או מהמרחבים בהתאם לכיווני האוויר המועדפים על הלקוחות הפוטנציאליים.

הכוונה בעת קניית דירה חדשה בקרית אונו

קניית דירה היא פרויקט משפחתי משמעותי ויש להכיר אותו על כל רבדיו. לכן, בתור חברת תיווך בקרית אונו אנו מעניקים ללקוחות שלנו את מלוא האינפורמציה הקשורה לדירה, למיזם ולתכנון הסביבתי כמו הימצאותו של פארק רחב ידיים שיוקם לא רחוק מהמבנה ויעניק עיסוק נפלא בשעות הפנאי.

כמו כן אנו מעניקים הכוונה בנושאים הנלווים למי שזקוק לכך כמו עורך דין מקרקעין, מעצב פנים, קבלן שיפוצים, ייעוץ משכנתאות ועוד. מדובר באנשי מקצוע שהם מומחים בתחומם ואנו עובדים איתם בעסקאות רבות, לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות.

קניית דירה היא עניין סבוך, אך אנחנו נפשט לכם זאת ונלווה אתכם באופן מיומן במסלול הנכון ביותר.

התרשמו כבר עכשיו ממגוון דירות למכירה בקרית אונו

רוצים להצטרף אלינו?

מעוניינים למכור או לקנות דירה בקרית אונו או גני תקווה- אל תהססו ליצור קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם :

דילוג לתוכן