gssnadlan@gmail.com

קניון קריית אונו

Out Story

הסיפור שלנו

היי

נעים להכיר, גיל ששון

גיל ששון הבעלים, עם ניסיון בתחום הנדלן מאז 2011, ומעל 20 שנים של ניסיון בתפקידי ניהול ומכירות. כלכלן בהשכלה ובעל רישיון לתיווך נדל"ן של משרד המשפטים. הניסיון והידע, יחד עם היכרות ושיתוף פעולה עם המתווכים מכלל בקעת אונו.

אנחנו כאן בשבילכם

עושים את הטוב ביותר

ממוקמים במרכז העניינים– בקניון קריית אונו, מה שמאפשר נגישות לכל הנכסים באופן כמעט מיידי.

הבחירה שלנו במשרד היא להתמקד באזור גיאוגרפי מצומצם, בצורה זו כל לקוח מקבל ערך מוסף מאוד משמעותי. ההיכרות שלנו עם הסביבה היא מאוד עמוקה. מוכרים וקונים יקבלו מאיתנו מידע על ההתחדשות העירונית בסביבה של הנכס, נתונים על מוסדות החינוך, מוסדות התרבות, קופות חולים, טיפות חלב, תחבורה ציבורית ועוד. מעבר לזה, התמקדות באזור ספציפי מאפשרת לנו לייצר מאגר גדול של קונים שיכולים להתאים לכל דירה שנצא איתה לשיווק.

מעבר לכך, אמצעי שיווק מגוונים אשר יגדילו את החשיפה לנכסים אותם אנו משווקים- פרסומים באתרים השונים- יד 2, מדל"ן ועוד. פרסומים במדיה החברתית- בפייסבוק- בדפים העסקיים שלנו ובקבוצות ייעודיות- כיום קבוצת הפייסבוק הגדולה ביותר של דירות למכירה בקרית אונו וגני תקווה, מנוהלת ע"י המשרד. ברשת- פרסומים וקידומים בגוגל. שילוט- שילוט על הדירה וכן שילוט של המשרד במקומות שונים בעיר.

אמצעי נוסף לקידום הנכסים אותם אנו משווקים וכן הגדלת היצע הדירות עבור קונים פוטנציאליים, הינה קבוצת שיתופי הפעולה בין המתווכים של בקעת אונו. קבוצה אשר חברים בה המתווכים המובילים בסביבה שנדרשים לאשר תקנון אשר קובע כללי אתיקה וכללי יסוד לקבוצה.

מעוניינים למכור או לקנות דירה בקרית אונו או גני תקווה- אל תהססו ליצור קשר

הניסיון והידע, יחד עם היכרות ושיתוף פעולה עם המתווכים מכלל בקעת אונו

יאפשרו למקסם את החשיפה במכירת דירה, וכמו גם, לתת מגוון של אפשרויות לקונים. משרדו ממוקם בקניון קרית אונו בבניין B בקומה השלישית, מה שמאפשר נגישות מהירה לכל אזור בעיר במידת הצורך. 

44

עוז ברי

מנהל

עוז ברי, עוסק בתחום הנדל"ן משנת 2010. תושב גני תקווה. בעברו בעלים של משרד תיווך במודיעין. מאחוריו ליווי של קונים ומוכרים רבים וכולם עם שביעות רצון גבוהה.

8A5A9292

גיל ששון

הבעלים

גיל ששון, עוסק בתחום הנדל"ן משנת 2011, ובעל תואר B.A בכלכלה ומנהל עסקים. שיווק בעבר את הפרוייקטים של חברת מצלאווי בקריית אונו ולפני כן שימש כמנהל מכירות אזורי באפריקה ישראל מגורים. בוגר קורס יזמי נדל"ן.

4

ארז עג'מי

סוכן

ארז עג'מי עוסק בתחום הנדל"ן משנת 2012. בתחילה עסק בשיווק של פרוייקטים חדשים. לאחר מכן, נדל"ן מסחרי.

אנחנו אוהבים נדל"ן

ויש לנו דרך מאוד מיוחדת לעזור לכם למצוא את הבית הבא שלכם

1

100% שקיפות

תקבלו מאיתנו כקונים את מלוא האינפורמציה על הסביבה וההתחדשות העירונית באזור. על השכונה והבניין. כמו-כן, את כל מסמכי הדירה כגון טפסי ארנונה ונסח טאבו( אם יש..). בנוסף, כל מידע אחר שרלוונטי.

2-2-2

מאגר איכותי הנבחר בקפידה

מלאי הנכסים שלנו מגוון, ומשווק באופן בלעדי ע"י המשרד שלנו.

Icon 3Created with Sketch.

הדרך הנוחה למצוא בית

הדרך הנוחה למצוא בית- המשרד משמש כ-one stop shop עבור קונים- קונה שמגיע אלינו יוכל ליהנות ממלאי הדירות שבמשרד ובנוסף, נוכל ללוות אותו לכל דירה אחרת שמשווקת ע"י משרדי התיווך שעובדים בסביבה.

אנחנו כאן בשבילכם

הירשמו לניוזלטר שלנו

כיצד אנחנו עושים את זה נכון?

01.

אבחנה נכונה

מוכרים שיעבדו איתנו, יקבלו צוות מיומן שמכיר היטב את הסביבה ושמכר דירות בכל מקום ושכונה בקריית אונו ובגני תקווה! נוכל לתת לכם סקירת שוק מקיפה עם דוגמאות מהנכסים שמכרנו.

02.

מאגר קונים גדול

כמשרד מקומי שעובד ממוקד באזורים מוגדרים ולא בצורה מפוזרת, נוכל לעניין את הקונים שלנו בכל דירה שאנו חושבים שתהיה להם רלוונטית. כ-20% מהנכסים שמכרנו נמכרו בצורה כירורגית ללקוחות המאגר ללא כל פרסום!

03.

ביצוע משא ומתן איכותי

בשונה ממוכר אשר מוציא את דירתו לשוק החופשי לבד, אצלנו המשא ומתן נטול אמוציות, לעיתים תוך התמחרות בין שני קונים על מנת למקסם את התוצאה עבור המוכרים שלנו.

מעוניינים למכור או לקנות דירה בקרית אונו או גני תקווה- אל תהססו ליצור קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם :

דילוג לתוכן