gssnadlan@gmail.com

קניון קריית אונו

מוכרים את הדירה שלך במקסימום מחיר ובמינימום זמן

ניסיון מוכח מעל ל-15 שנות ניסיון בבקעת אונו ואלפי לקוחות מרוצים וממליצים

מוכרים את הדירה שלך במקסימום מחיר ובמינימום זמן

ניסיון מוכח מעל ל-15 שנות ניסיון בבקעת אונו ואלפי לקוחות מרוצים וממליצים

כיצד אנחנו עושים את זה נכון?

01.

הבנת צרכים, בניית תמהיל עבודה וסקירת שוק

נפגשים ומכירים את הצרכים שלכם, נציג סקירה שוק מקיפה, ונבין מדוע הנכם מעוניינים למכור את הנכס שלכם באם מדובר במכירת דירה למטרת שיפור או צמצום דיור, השקעה, ירושה ועוד… היו מקרים שהבנו את הסיבה למכירה או את נתוני המוכרים מבחינת מימון או מיסוי, והמלצנו לא לבצע מכירה. נבנה תמהיל עבודה כגון אבני דרך לתשלום, לו"ז, מועד מסירת דירה, זמני ביקור בנכס, מציאת דירה חדשה עבורכם ועוד...

02.

תמחור והשבחת הנכס

תמחור נכון של הנכס שלכם הינו שלב מכריע בתהליך מכירת הדירה, התמחור מושפע מגורמים רבים ובימים אילו משתנה באופן תדיר ברמה השבועית. הצוות שלנו מתמחה במכירת וקניית נכנסים בבקעת אונו ולכן אנו מכירים את כל המשתנים המשפיעים על מחיר הנכס שלכם כגון עסקאות עבר, תהליכי התחדשות עירונית בסביבת הנכס, שיפור תשתיות, הוספת מבני ציבור ומשתנים רבים נוספים שיכולים להשפיע על מחיר הדירה שלכם. בנוסף על מנת להגיע למיצוי מקסימלי של מחיר הדירה שלכם נמליץ לבצע במידת הצורך השבחת נכס ע"י שיפוץ, לעיתים גם קטן מאוד, ובכך למקסם את מחיר המכירה ולהיות בולטים יותר מבין היצע הדירות הקיים כיום בשוק ולקבל תמורה גבוה יותר עבור הנכס שלכם.

03.

מיסוי ומימון

ישנה חשיבות מכרעת בהבנת חוקי המיסוי ולמעשה חישוב שגוי של ההון הנזיל שלכם לאחר תהליך מכירת הדירה יכול להכשיל את תהליך רכישת הנכס העתידי שלכם. אנו נתקלים באופן תדיר במוכרים שלא תכננו נכון את תהליך המכירה והמס המוטל בעקבות המכירה וכתוצאה מכך נאלצו להתמודד עם תהליך מימון נוסף או אי יכולת רכישת הנכס הרצוי. כמובן שההמלצות שלנו לא מחליפות ייעוץ מקצועי ע"י עורך דין, יחד עם זאת, נוכל לתת לכם אינדיקציה מהניסיון שלנו. בנושא המימון - גם לנושא המימון חשיבות גבוהה, והכרת הרגולציה בנושא זכאות למשכנתא בדירה יחידה\ראשונה\נוספת תעזור לתכנן את המכירה והרכישה של הנכס למשפרי\מצמצמי דיור.

04.

מציאת הרוכש המתאים ביותר לעסקה ע"י מאגר קונים גדול ואיכותי בבקעת אונו

כמשרד מקומי שעובד ממוקד בבקעת אונו ולא בצורה מפוזרת, נוכל לעניין את הקונים המתאימים ביותר עבור הנכס שלכם ולחסוך לכם זמן יקר בביקורי סרק וקבלת המחיר המקסימלי. בנוסף אנו בודקים את הרקע הפיננסי ויכולות המימון של הרוכש הפוטנציאלי וזאת במטרה לייצר עסקה בטוחה עבורך. כל נכס שלישי מהנכסים שמכרנו נמכר בצורה כירורגית ללקוחות המאגר שלנו ללא כל פרסום, ובנוסף ברשותינו כלי שיווק ייחודיים שיאיצו את תהליך מכירת הנכס שלכם.

05.

ביצוע משא ומתן

מעבר לזמן הרב שנחסך עבורך והאמוציות הרבות הכרוכות בתהליך משא ומתן עצמאי אנו נמקסם את תהליך מכירת הדירה ע"י מחיר מכירה מקסימלי שניתן לקבל במועד המכירה שיבוצע במשא ומתן הוגן בין מספר רוכשים פוטנציאלים וכל זאת במטרה לפגוש את התוכניות העתידיות שלך כגון מועדי תשלום, מועד פינוי, והון עצמי מתוכנן לאחר מכירת הדירה.

הניסיון והידע, יחד עם היכרות מעמיקה ובלעדית בבקעת אונו הם כלי ההצלחה שלנו

יאפשרו למקסם את החשיפה במכירת דירה, וכמו גם, לתת מגוון של אפשרויות לקונים. משרדו ממוקם בקניון קרית אונו בבניין B בקומה השלישית, מה שמאפשר נגישות מהירה לכל אזור בעיר במידת הצורך. 

עוז ברי

מנהל

עוז ברי, עוסק בתחום הנדל"ן משנת 2010. תושב גני תקווה. בעברו בעלים של משרד תיווך במודיעין. מאחוריו ליווי של קונים ומוכרים רבים וכולם עם שביעות רצון גבוהה.

גיל ששון

הבעלים

גיל ששון, עוסק בתחום הנדל"ן משנת 2011, ובעל תואר B.A בכלכלה ומנהל עסקים. שיווק בעבר את הפרוייקטים של חברת מצלאווי בקריית אונו ולפני כן שימש כמנהל מכירות אזורי באפריקה ישראל מגורים. בוגר קורס יזמי נדל"ן.

ארז עג'מי

סוכן

ארז עג'מי עוסק בתחום הנדל"ן משנת 2012. בתחילה עסק בשיווק של פרוייקטים חדשים. לאחר מכן, נדל"ן מסחרי.

1

יעקב

תושב קריית אונו עם תואר B.A בכלכלה ומימון. בתחום הנדל"ן משנת 2010. ליעקב ניסיון רב שנים בתחום הנדל"ן למגורים, בעברו התעסק גם בתחום הנדל"ן המסחרי.

אנחנו בתקשורת

דירה יד שניה או לפתוח ניילונים מהקבלן?
גיל ששון שיווק נדל"ן היא חברה שעשתה לעצמה שם מיוחד תוך מספר שנים בלבד. לראייה, ע"פ אתר מדל"ן, בשנתיים האחרונות היא סיימה במקום הראשון במספר עסקאות הנדל"ן שנעשו בקריית אונו ובגני תקווה
מתווך זה מקצוע מאתגר.. אצלנו במשרד לקוחות מגיעים מפה לאוזן כאשר תמיד האינטרס שלנו יהיה בצד של מי שאנחנו מייצגים. ההסתכלות היא אף פעם לא תהיה על העסקה הספציפית מאחר ואנחנו רואים בכל לקוח של היום את הממליץ של מחר.
גיל ששון מגיע לרדיו 102 fm לתוכניתו יניב שוורצמן בתכנית הגישור של רדיו תל אביב.
חייבת לציין שאחרי תקופה ארוכה, הרגשתי בשעתיים הללו שהקורונה נעלמה, האווירה הייתה כל כך נקייה מחסרונות, שיכלו לסגור באותם שעתיים, כל עסקה שירצו. לא סתם הם נחשבים למתווכים מקצועיים, אני מניחה שהריאיון הזה ייתן לכם הרבה תשובות, גם מפתיעות ובכלל רקע ומידע על הערים

לקוחות ממליצים

רינת שרון
שלום לכולם, כאשר קיבלנו החלטה שאנחנו מעוניינים למכור את הדירה שלנו, יצאנו לדרך עם גיל וצוות המשרד . לאורך כל הדרך הרגשנו בטוחים, ובידיים נאמנות שמכווינות אותנו למקומות הנכונים . גיל ליווה אותנו לאורך כל הדרך בסבלנות, באמפטיה ובמקצועיות ראויה לשמה. ממליצה בחום על עבודה עם המשרד, ועם צוות המופלאים ארז ועוז.
לקוחה
דרור צימרמן
שלום רב, לפני כחודשיים החלטנו למכור את דירתנו בקרית אונו. לאחר התלבטויות וסינונים רבים בחרנו בגיל ששון לביצוע "המשימה". מאותו הרגע גיל נתן לנו את התחושה שזו משימת חייו וטיפל במקצועיות תוך עדכון יום יומי. גיל ידע להתאים לנו את הלקוח הנכון וגם במשברים של המו"מ ידע למצא פתרונות "מחוץ לקופסא" ע"מ שהעסקה תגיע לחתימה. כל זאת תוך שמירה על הקונים והאינטרסים המשותפים. לסיום, עברנו חוויית מכירה נעימה ומהירה תוך טיפול צמוד, מקצועי ואמפטי של גיל ששון. בנימה אישית, אבקש להודות לך, גיל, על השירות המדהים שהענקת לנו.
לקוח
אריה פלדמן
לאחרונה סגרתי עיסקה לקניית דירה בקרית אונו בתיווכו של גיל ששון המקסים.כבר בפגישתנו הראשונה,אשתי ואני התרשמנו שעומד לפנינו מתווך מזן אחר לגמרי.הוא היה נעים הליכות,סבלני וקיבלנו ממנו מידע מפורט על הדירה ועל השכונה.הוא היה מעורב מאוד במהלך כל תהליך המשא ומתן בינינו כקונים ובין המוכרים כדי להוציא לפועל את העיסקה,והכל נעשה בנעימות וללא כל לחץ.הלוואי וירבו מתווכים כמוהו בישראל. גיל-תודה על הכל ויישר כוח.המשך בדרך הזו ותרכוש לך עוד הרבה לקוחות מרוצים.
לקוח
יצחק כהן חושן
ברצוני לציין לשבח את ביצועיו של גיל ששון בהקשר למכירת פנטהואס בקרית אונו. ניסיתי למכור בכוחות עצמי במשך כמה חודשים אולם ללא הצלחה. גיל קיבל לידיו את הנכס ותוך שבועות בודדים הדירה נמכרה, וזאת תוך הכנת חומר שיווקי מקצועי ומרשים , וצבירת מספר מרשים של לקוחות פוטנציאליים . ממליץ בחום לעבוד עימו בנכסים בקרית אונו גיל , תודה על השירות המעולה
לקוח
אורטל מוטאי
כשצריך לפרגן, אין מקום טוב יותר מאשר הפייסבוק. כשהחלטנו למכור את דירתנו, פנינו לגיל שהיה מאוד אדיב ומקצועי. ישב איתנו בסבלנות והסביר לנו את כל מה שרצינו לדעת. מצא חן בעינינו שגיל עובד בעצם רק באזור קרית אונו ולא מתפזר לאזורים אחרים. גיל מצא לנו קונה תוך פחות משבוע!!!!! ולאחר מכן, מצא לנו בית לקנייה תוך כחודש! אין ספק שעשינו בחירה נכונה, היה לנו חשוב לבצע את כל המעברים והעניינים הטכניים לפני תחילת שנת הלימודים ואכן גיל הביא לביצוע את העסקאות במהירות שיא.
לקוחה

בתהליך מכירת הדירה שלך אתה תרגיש בטוח! ולא תשאר ללא קורת גג

למשרדנו מאגר ענק של דירות למכירה והשכרה לטווח קצר או ארוך באיזורים שיתאימו עבורך ועבור משפחתך

6,395,000

למכירה

פרטי/קוטג'
6 חד',
גבעת סביון החדשה,
גני תקווה
במיקום מושלם ושקט ברחוב הדקל , רחוב הולנדי באווירה שקטה ונעימה, בית דו משפחתי פינתי ( 3 כיווני אויר ), 6 חדרים על 2 קומות ועליית גג , סלון מרווח מאד, גינה ענקית מוקפת צמחיה ירוקה, הבית בנוי על מגרש 330 מטר. מרחק הליכה לקאנטרי גלים ולמרכז הבמה. יציאה נוחה לכביש 471. לפרטים נוספים וביקור בנכס מוזמנים. לדבר איתי בטלפון

3

6 חד'

2

190 מ"ר

3,495,000

למכירה

דירה
4 חד',
קרית אונו
הכתובת שי עגנון 16 הפרויקט היוקרתי ono one של בוני התיכון בקרית אונו, ארבעה חדרים 110 מטר פלוס מרפסת 12 מטר פונה לנוף מהמם ופתוח לכיוון מזרח ודרום, הדירה עורפית ושקטה בקומה גבוהה, שתי חנויות ומחסן ,מועדון דיירים ולובי מפואר. מרחק הליכה לקניון קרית אונו ,לבתי ספר ,מרפאות ותחבורה ציבורית. הזדמנות לגור במרכז העיר בלי להתפשר על רמה גבוהה. מוזמנים להתקשר אליי לפרטים נוספים וביקור בנכס.

2

4 חד'

1

120 מ"ר

8,250,000

למכירה

פרטי/קוטג'
10 חד',
הוותיקה,
קרית אונו
שיווק חדש לנכס שלא פורסם מעולם ומגיע לעיתים נדירות לשוק. בית פרטי בודד על קרקע בבעלות פרטית עם 4 כיווני אוויר. בנוי כ 250 מ"ר על מגרש של 508 מ"ר! 8 חדרים, 4 חדרי רחצה. בנוי על שלושה מפלסים: קומת כניסה, קומה ראשונה ועליית גג. חצר קדמית נעימה וחצר אחורית גדולה במיוחד. נמצא באחד האזורים השקטים והפסטורליים של השכונה הוותיקה ובקרבת גינת ירק אקולוגית. מוזמנים ליצור קשר לפרטים נוספים

4

10 חד'

2

250 מ"ר

3,895,000

למכירה

דירה
5 חד',
עבר הירדן,
קרית אונו
בשכונת עבר הירדן. בין השכונות המבוקשות והאיכותיות בגוש דן, דירה מרווחת במיוחד עם נוף ירוק, פתוח ושקט. בניין בן 9 קומות בלבד, סביבה שקטה ונעימה עם מעט מאוד היצע של דירות למכירה. סלון ופינת אוכל מרווחים, סוויטת הורים מפנקת ובנוסף, יחידת מתבגר עם חדר רחצה פרטי. 2 חניות ומרפסת שמש בגודל 14 מ"ר הפונה לריאה ירוקה. סטנדרט בניה גבוה ומושקע. בית הספר היסודי והחטיבה במרחק הליכה קצר

3

5 חד'

2

136.5 מ"ר

2,295,000

למכירה

דירה
3 חד',
גבעת סביון,
גני תקווה

1

3 חד'

70 מ"ר

2,695,000

למכירה

דירה
4 חד',
קרית אונו
ברחוב הדרור השקט. בין שכונת רייספלד למרכז העיר בבניין שנמצא בשלבי תמ"א מתקדמים. דירת 4 חד' + ממ"ד וסוויטת הורים עם פוטנציאל להפכה ל 5 חד'. בקומה השביעית עם נוף פתוח ושקט לכיוון דרום ומערב. הדירה שופצה מן היסוד עם אינסטלציה וחשמל חדשים, ריצוף, דלתות פנים וחדרי רחצה. חניון פרטי משותף לדיירי הבניין. מחיר מעולה לדירה משופצת עם ממ"ד, מעלית, מרפסת שמש ובמיקום מושלם בקרית אונו.

2

4 חד'

104 מ"ר

4,295,000

למכירה

דירה
5 חד',
פסגת אונו,
קרית אונו
בשכונת פסגת אונו, השכונה הצפונית והמבוקשת של העיר בקרבה למוסדות החינוך, הבילוי והפנאי המובילים בגוש דן עם יציאה נוחה מהעיר. מן הדירות הגדולות ביותר שנבנו באזור, משופצת ומשודרגת ברמה גבוהה עם מרפסת שמש בגודל 24 מ"ר! נוף פתוח ועוצר נשימה לכיוון מזרח. סלון, מטבח ופינת אוכל גדולים במיוחד עם סוויטת הורים מפנקת. 2 חניות ו 2 מחסנים שאחד מהם צמוד לדירה. נכס ייחודי בגודלו בשכונה שיוצא לעיתים נדירות לשוק!

2

5 חד'

2

166 מ"ר

3,295,000

למכירה

דירה
4 חד',
עבר הירדן,
קרית אונו
ברחוב הולנדי בשכונה מן היוקרתיות והאיכותיות בקרית אונו. בניין בוטיק בן 5 קומות בלבד ובסביבה עם אווירה קהילתית חזקה. פונה לכיוונים שקטים ופתוחים עם מרפסת שמש נעימה כמו בכפר נופש. סלון, פינת אוכל ומטבח מרווחים במיוחד עם סוויטת הורים מפנקת, דלתות פנדור, מטבח כפרי בהזמנה ופרקט בחדרי הילדים. מרחק הליכה קצר מביה"ס היסודי אביגדור ורשה וחטיבת הביניים שז"ר, ממוסדות החינוך הטובים בקרית אונו.

2

4 חד'

2

107 מ"ר

2,795,000

למכירה

דירה
4 חד',
רימון,
קרית אונו
חדשה בשוק!! דירה שלא שווקה עד כה בשום מקום. בשכונת רימון, בין האזורים הפסטורליים והכפריים האחרונים שנותרו לקריית אונו להציע ובסמיכות ליישוב סביון. דירת 4 חד' בבניין עם פארק פרטי רחב ידיים, ששייך רק לדיירי המתחם. הדירה עם נוף פתוח לסביון שלא ייחסם אף פעם! דירה גדולה ומרווחת עם חדרי שינה גדולים מהרגיל, מטבח משודרג וריצוף חדיש

1

4 חד'

103 מ"ר

3,150,000

למכירה

דירה
5.5 חד',
הוותיקה,
קרית אונו
בשכונת אונו הוותיקה דירת 5.5 חדרים שהפכה ל 5 לטובת יצירת סוויטת הורים מפנקת! 120 מ"ר בבניין עם מעלית במחיר מעולה. 2 חניות נפרדות בטאבו!! מיקום מצוין. קרוב למרכזי הקניות, הרפואה והחינוך המובילים בעיר עם יציאה נוחה לתל אביב. שכונה שמאופיינת בבנייה נמוכה ובתים פרטיים עם אוכלוסייה טובה ונעימה. דירה משופצת ומרווחת עם שלושה כיווני אוויר- מזרח, דרום וצפון, מטבח גדול ומשופץ, ריצוף גרניט פורצלן ועוד.

2

5.5 חד'

2

120 מ"ר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם !

מעוניינים למכור או לקנות דירה בקרית אונו או גני תקווה- אל תהססו ליצור קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם :

דילוג לתוכן